Producenci
Blackview Tab 50 Wi-Fi 20,3 cm (8")
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | Rockchip |
| Producent procesora | Rockchip |
| Model procesora | RK3562 |
| Pamięć | |
| Wirtualna pamięć RAM (maks) | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 211,2 mm |
| Wysokość produktu | 126,2 mm |
| Waga produktu | 355 g |
| Głębokość produktu | 9,7 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Typ HD | HD+ |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Audio | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 13 |
| Widelec systemu operacyjnego | Doke OS 3.0 |
| Platforma | Android |
| Nośnik danych | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Nośniki | eMMC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5580 mAh |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Kamera | |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 2 Mpix |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 0,3 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
Gwarancja 24 miesiące