Producenci
Blender BL-4471 Standmixer
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba skrzydełek ostrza | 4 |
| Model | Blender stołowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Zdejmowalny nóż | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,08 kg |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Prędkość obrotowa (min) | 14000 RPM |
| Dzbanek | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność dzbanka | 1,5 l |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 18000 RPM |
| Funkcja pulse | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,44 kg |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 3 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1935 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,8 kg |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8713016095053 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 4650 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 245 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 3960 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 18 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 345 mm |
| Produktów na palecie | 90 szt. |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał dzbanka | Szkło |
Gwarancja 24 miesiące