Producenci
Blender Deerma NU05
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Blender stołowy |
| Wymienne noże | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Moc | |
| Szybkość obrotowa | 21000 RPM |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Czas ładowania | 3 h |
| Napięcie znamionowe | 7,4 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 600 g |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 0,4 l |
| Zamykanie | Tak |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemnik | Tak |
| Osłona | Tak |
| Blender | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy