Producenci
Blender Gorenje BN1000E, blat stołu, moc 1000 W, materiał słoika Tritan, pojemność słoika 0,75 L, kruszenie lodu, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Liczba skrzydełek ostrza | 6 |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Funkcja pulse | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,75 l |
| Prędkość obrotowa (max) | 23000 RPM |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
| Wysokość opakowania | 295 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Materiał | |
| Materiał dzbanka | Tritan |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące