Producenci
Blender Ninja BC251 Blast Max Smoothie Maker 570ml - Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Szary |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Model | Przenośny mikser |
| Części wodoodporne | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 11,1 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,57 l |
| Zawartość opakowania | |
| Książka z przepisami | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące