Producenci
Blender Noveen Sport Mix & Fit SB220 amarant
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Amarantowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 1 |
| Funkcja pulse | Nie |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Materiał | |
| Tworzywo butelki | Tritan |
| Wolny od BPA | Tak |
Gwarancja 24 miesiące