Producenci
Blender Nutribullet NB907R raudona
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Miarka | Tak |
| Model | Blender z funkcją gotowania |
| Kolor produktu | Srebrny Czerwony |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 196 mm |
| Waga produktu | 4,69 kg |
| Wysokość produktu | 405 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 0,9 l |
| Funkcja pulse | Nie |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Mini siekacz | Tak |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące