Producenci
Blender Smeg PBF01BLEU ze stali nierdzewnej
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Liczba skrzydełek ostrza | 2 |
| Dzbanek w komplecie | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Pokrywa z dzióbkiem do picia | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Moc | 300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 142 mm |
| Wysokość produktu | 335 mm |
| Głębokość produktu | 136 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Prędkość obrotowa (min) | 20000 RPM |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Prędkość obrotowa (max) | 24000 RPM |
| Ilość prędkości | 2 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Wysokość opakowania | 337 mm |
| Głębokość opakowania | 256 mm |
| Szerokość opakowania | 162 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Całkowita ilość materiałów nadających się do recyklingu | 50% |
| Materiał obudowy | Plastik |
Gwarancja 24 miesiące