Producenci
Blender WMF Kitchen Smoothie-to-go głęboka czerń
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Części wodoodporne | Tak |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Blender sportowy |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja pulse | Nie |
| Prędkość obrotowa (max) | 23000 RPM |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,07 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Nasadki do przycinania | 2 szt. |
| Pojemnik do mieszania z wlewką | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na warstwę palety | 16 szt. |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 2392 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 4960 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Tritan |
Gwarancja 24 miesiące