Producenci
Blender Xiaomi Blender Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Diody LED | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 223 mm |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Wysokość produktu | 383 mm |
| Waga produktu | 4,24 kg |
| Wydajność | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Pojemność miski | 1,75 l |
| Ilość prędkości | 3 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące