Producenci
Blender bezprzewodowy Sponge biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wodoodporność | IPX7 |
| Kolor produktu | Biały Przezroczysty |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Model | Blender bezprzewodowy |
| Materiały | Stal nierdzewna ABS Guma Tworzywo sztuczne |
| Ilość ostrzy | 6 |
| Moc | |
| Prędkość obrotowa (max) | 18000 RPM |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Maksymalny czas ładowania | 5 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 0,79 g |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość prędkości | 1 |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Gwarancja 24 miesiące