Producenci
Blender immersyjny Smeg HBF03BLEU (101121) 700W Czarny, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Zawiera zlewki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kubek 0.5 L | 1,4 l |
| Kolor kabla | Szary |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Moc | |
| Moc | 700 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 414 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 1,86 kg |
| Wydajność | |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Pojemność dzbanka | 1,4 l |
| Funkcja pulse | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Prędkość obrotowa (min) | 8150 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 14850 RPM |
| Przycisk turbo | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania z papieru | 720 g |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 347 mm |
| Wysokość opakowania | 442 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 936 szt. |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Materiał dzbanka | Tritan |
Gwarancja 24 miesiące