Producenci
Blender immersyjny Tristar MX-4828 0,7L 1000W Czarny, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Części wodoodporne | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 976 g |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 0,7 l |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski Obrotowy |
| Funkcja pulse | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,29 kg |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Miarka | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,9 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 680 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 528 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8713016095114 |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 7040 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 6008 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 40 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 2896 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 15 szt. |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
Gwarancja 24 miesiące