Producenci
Blender kielichowy 1200W MR-571 MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna Szkło |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Blender kielichowy |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Moc nominalna | 600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 1200 W |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Gwarancja 24 miesiące