Producenci
Blender kielichowy AMICA BTM3011
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 0,9 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 700 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wydajność | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Naczynie do koktajli | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące