Producenci
Blender kielichowy Adler AD 4070 (600W; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,74 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Ilość prędkości | 5 |
| Funkcja pulse | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące