Producenci
Blender kielichowy BOSCH MMB 2111M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Model | Blender sportowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Szerokość produktu | 367 mm |
| Waga produktu | 1,34 kg |
| Wydajność | |
| Funkcja pulse | Nie |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 30000 RPM |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Ilość prędkości | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Liczba łopatek | 4 |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące