Producenci
Blender kielichowy BOSCH MMBH 6P6B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Blender stołowy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 5,37 kg |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 245 mm |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,4 kg |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal |
| Materiał dzbanka | Plastik |
| Materiał obudowy | Plastik |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące