Producenci
Blender kielichowy BOSCH MMBV 622M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Części wodoodporne | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 438 mm |
| Waga produktu | 5,54 kg |
| Szerokość produktu | 191 mm |
| Wydajność | |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pojemność miski do siekania | 1,5 l |
| Przycisk turbo | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona misa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Aluminium |