Producenci
Blender kielichowy Black+Decker BXJB800E (800W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny Półprzezroczysty |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Model | Blender kielichowy |
| Diody LED | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 800 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Wydajność | |
| Przycisk turbo | Nie |
| Ilość prędkości | 2 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Funkcja pulse | Tak |
| Zamykanie | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Blender | Tak |
| Pojemnik z miarką | Tak |
| Materiał | |
| Materiał dzbanka | Szkło |
| Materiał obudowy | Metal Tworzywo sztuczne |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące