Producenci
Blender kielichowy Blaupunkt TBG601, 1,75L, 1500W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Wymienne noże | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Moc | 1500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 3,82 kg |
| Wysokość produktu | 438 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa miksera (max) | 30 000 |
| Pojemność miski | 1,75 l |
| Rodzaj sterowania | Obrotowe |
| Funkcja pulse | Tak |
| Ilość prędkości | 5 |
| Zamykanie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemnik | Tak |
| Blender | Tak |
| Popychacz | Tak |
| Osłona | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Tytan |
| Materiał dzbanka | Szkło |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące