Producenci
Blender kielichowy Bosch MMB6762M Serie 6 VitaPower (1800W; czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 206 mm |
| Wysokość produktu | 575 mm |
| Szerokość produktu | 206 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 2 l |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 45000 RPM |
| Ilość prędkości | 6 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,6 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące