Producenci
Blender kielichowy CAMRY CR 4077
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Dołączona osłona przeciwko chlapaniu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Prędkość obrotowa (min) | 22000 RPM |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 500 W |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Funkcja pulse | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące