Producenci
Blender kielichowy KitchenAid Artisan 5KSB4054EBK + wyciskacz cytrusów 5KSB1CPA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Części wodoodporne | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość przewodu | 0,91 m |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Blender stołowy |
| Zdejmowalny nóż | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 192,8 mm |
| Wysokość produktu | 401 mm |
| Głębokość produktu | 229,1 mm |
| Waga produktu | 6,62 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (min) | 600 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Ilość prędkości | 5 |
| Pojemność miski | 1,4 l |
| Dzbanek | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność dzbanka | 1 l |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 282,6 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 317,5 mm |
| Szerokość opakowania | 662 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
Gwarancja 24 miesiące