Producenci
Blender kielichowy MESKO MS 4080
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Podświetlenie sterowania | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc maksymalna | 1200 W |
| Moc | 600 W |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa miksera (max) | 20.000 rpm |
| Ilość prędkości | 2 |
| Zamykanie | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Funkcja pulse | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące