Producenci
Blender kielichowy PHILIPS HR3040/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Blender stołowy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Liczba skrzydełek ostrza | 4 |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 482 mm |
| Waga produktu | 3,72 kg |
| Szerokość produktu | 194 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Funkcja pulse | Tak |
| System automatycznego czyszczenia | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 2 l |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Gwarancja 24 miesiące