Producenci
Blender kielichowy SAGE SBL620SIL4CEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Konstrukcja | |
| Model | Blender stołowy |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Stal nierdzewna |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Wysokość produktu | 439 mm |
| Wydajność | |
| Dzbanek | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność dzbanka | 1,5 l |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ilość prędkości | 5 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Liczba zaprogramowanych ustawień | 9 |
| Funkcja pulse | Nie |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał dzbanka | Tritan |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące