Producenci
Blender kielichowy Steba MX 2 PLUS (1250W; kolor srebrny, kolor transparentny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Części wodoodporne | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1250 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wydajność | |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Naczynie do koktajli | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba łopatek | 6 |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał noża | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |