Producenci
Blender kielichowy Steba MX 3 COMPACT (1000W; kolor czarno-srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Liczba skrzydełek ostrza | 6 |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Model | Blender stołowy |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja pulse | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 20000 RPM |
| Pojemność miski | 1,5 l |
| Ilość prędkości | 2 |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |