Producenci
Blender kielichowy Steba SB 2 (300W; kolor czarno-srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Model | Blender stołowy |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 300 W |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność | 0,6 l |
| Ilość prędkości | 2 |
| Zawartość opakowania | |
| Nasadki do przycinania | 3 szt. |
| Liczba łopatek | 4 |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |