Producenci
Blender kielichowy TEFAL BL16GE30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Schowek na przewód | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Model | Blender kielichowy |
| Miarka | Nie |
| Przyssawki | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Bidon | Tak |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 400 W |
| Moc nominalna | 400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 339 mm |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Szerokość produktu | 161 mm |
| Wydajność | |
| Blendowanie w próżni | Nie |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Tryb turbo | Nie |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Typ kontroli | Mechaniczne |
| Pojemność dzbanka | 0,7 l |
| Funkcja pulse | Nie |
| Funkcja smoothie | Tak |
| Pojemność bidonu | 600 ml |
| Materiał | |
| Materiał dzbanka | Szkło |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Gwarancja 24 miesiące