Producenci
Blender kielichowy TEFAL BL985A31
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Technologia ostrzy | Trip'Ax |
| Liczba skrzydełek ostrza | 6 |
| Model | Blender stołowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalny nóż | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1300 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wydajność | |
| Blendowanie w próżni | Tak |
| Pojemność dzbanka 2 | 2 l |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Tak |
| Tryb turbo | Nie |
| Zamykanie | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność dzbanka | 1,75 l |
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Liczba programów | 10 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Wysokość opakowania | 640 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,4 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Popychacz | Tak |
| Materiał | |
| Materiał dzbanka 2 | Tritan |
| Materiał dzbanka | Szkło |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące