Producenci
Blender kielichowy WMF KITCHENminis 416490011
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały Stal nierdzewna |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Pokrywka z otworem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,55 kg |
| Szerokość produktu | 142 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 20000 RPM |
| Ilość prędkości | 5 |
| Pojemność dzbanka | 0,8 l |
| Funkcja pulse | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność miski | 0,8 l |
| Dzbanek | Tak |
| Regulacja prędkości | Drabina schodkowa |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba łopatek | 6 |
| Nasadka zabezpieczająca | Tak |
| Materiał | |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Gwarancja 24 miesiące