Producenci
Blender kielichowy NBP003NBL NUTRIBULLET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Granatowy (marynarski) |
| Model | Blender sportowy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 860 g |
| Wysokość produktu | 267 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja pulse | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność miski | 0,475 l |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał miski do mieszania | Tritan |
Gwarancja 24 miesiące