Producenci
Blender przenośny OROMED ORO-JUICER USB MIĘTOWY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Szkło Tworzywo sztuczne Stal |
| Kolor produktu | Miętowy |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 900 mAh |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc | 40 W |
| Źródło ładowania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 87 mm |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Wydajność | |
| Czas pracy | 25 min |
| Ilość prędkości | 1 |
| Prędkość obrotowa (max) | 22000 RPM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy