Producenci
Blender ręczny 500W MAESTRO MR-509
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |
| Pojemnik z miarką | Tak |
| Model | Blender ręczny |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 500 W |
| Wydajność | |
| Funkcja pulse | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
Gwarancja 24 miesiące