Producenci
Blender ręczny 500W RUSSELL HOBBS 27140-56
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zdejmowalny wałek | Tak |
| Model | Przenośny mikser |
| Części wodoodporne | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Wydajność | |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Ilość prędkości | 2 |
| Pojemność miski do siekania | 0,6 l |
| Pojemność miski | 1 l |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba łopatek | 2 |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy