Producenci
Blender ręczny BOSCH MSM 4B623
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Zdejmowalny wałek | Tak |
| Kolor produktu | Antracytowy Półprzezroczysty, Biały |
| Części wodoodporne | Tak |
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Przycisk turbo | Nie |
| Ilość prędkości | 12 |
| Mini siekacz | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Funkcja pulse | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 425 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
| Miarka | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące