Producenci
Blender ręczny BRAUN MQ10.202MWH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 450 W |
| Długość przewodu zasilającego | 1,2 m |
| Wydajność | |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Ilość prędkości | 1 |
| Zdejmowalne nasadki | Tak |
| Pojemność pojemnika | 0,6 l |
| Wolny od BPA | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemność rozdrabniarki | 0,35 l |
| Pojemnik do miksowania | Tak |
| Końcówka blendera | Tak |
| Pojemnik | Tak |
| Końcówka do ubijania piany | Tak |
| Materiał | |
| Materiał noża | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące