Producenci
Blender ręczny BRAUN Multiquick MQ 5235
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Konstrukcja | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Model | Blender ręczny |
| Liczba skrzydełek ostrza | 2 |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowalny wałek | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Zdejmowalny nóż | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 800 g |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Pojemnik z miarką | 0,6 l |
| Ilość prędkości | 21 |
| Przycisk turbo | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Funkcja pulse | Nie |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Pojemność miski do siekania | 0,5 l |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Pojemnik z miarką | Tak |
| Trzepaczka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Materiał | |
| Materiał stopy | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Materiał miski do mieszania | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące