Producenci
Blender ręczny Black+Decker BXHBA1500E (1500W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Model | Blender ręczny |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Rodzaj sterowania | Przycisk/pokrętło |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 2,18 kg |
| Wydajność | |
| Zamykanie | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Funkcja pulse | Tak |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Funkcje | Ubijanie Blendowanie Siekanie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Ilość prędkości | 20 |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka do puree | Tak |
| Blender | Tak |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Pojemnik z miarką | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Materiał | |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Tworzywo kija | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące