Producenci
Blender ręczny Bomann SM 6028 CB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Blender ręczny |
| Kolor produktu | Czarny Inox |
| Liczba ostrzy tnących | 1 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 770 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Wydajność | |
| Przycisk turbo | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |