Producenci
Blender ręczny Bosch Blender MaxoMixx MS8CM6190 1000 W Liczba prędkości 12 Tryb Turbo Kruszenie lodu Czarny/Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Blender z funkcją gotowania |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Liczba skrzydełek ostrza | 4 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-24 V |
| Moc | 1000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,46 kg |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Szerokość produktu | 402 mm |
| Wysokość produktu | 630 mm |
| Wydajność | |
| Przycisk turbo | Tak |
| Ilość prędkości | 12 |
| Dzbanek | Tak |
| Naczynie do koktajli | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,1 kg |
| Głębokość opakowania | 365 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |