Producenci
Blender ręczny Bosch MSM4W410 Serie 4 ErgoMaster (800W; biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Kolor produktu | Biały Antracytowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Wydajność | |
| Dzbanek | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące