Producenci
Blender ręczny KitchenAid 5KHBV83EER
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość przewodu | 1,525 m |
| Zdejmowalny wałek | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 180 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 414 mm |
| Waga produktu | 935 g |
| Szerokość produktu | 90,5 mm |
| Głębokość produktu | 63,5 mm |
| Wydajność | |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Pojemność miski | 1 l |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,55 kg |
| Głębokość opakowania | 373 mm |
| Wysokość opakowania | 139 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące