Producenci
Blender ręczny MAESTRO MR-563
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender z funkcją gotowania |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 300 W |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące