Producenci
Blender ręczny MPM MBL-42M, wielofunkcyjny zestaw przenośny, 1500W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyt do zawieszenia | Nie |
| Model | Blender ręczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wydajność | |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Tryb turbo | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka do ubijania piany | Tak |
| Pojemnik do miksowania | Tak |
| Pojemnik z miarką | Tak |
| 2 końcówki do mieszania i ubijania | Tak |
| Końcówka do puree | Tak |
| Końcówka blendera | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące