Producenci
Blender ręczny PULSAR 800W LIME ZELMER ZHB4562L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Kolor produktu | Biały Żółty |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Miarka | Tak |
| Zdejmowalny wałek | Tak |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 238 mm |
| Wydajność | |
| Przycisk turbo | Tak |
| Pojemność miski do siekania | 0,45 l |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba łopatek | 2 |
| Ostrze ze stali szlachetnej | Tak |
| Pojemnik do mieszania z wlewką | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Materiał | |
| Tworzywo kija | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj jednostki napędowej w wodzie ani innych płynach. Ostrzeżenie: Urządzenie zawiera ostre noże. Zachowaj ostrożność, aby uniknąć skaleczenia. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku gospodarstwa domowego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące