Producenci
Blender ręczny SM 3824 CLATRONIC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Model | Blender zanurzeniowy |
| Moc | |
| Moc | 350 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Gwarancja 12 miesięcy