Producenci
Blender ręczny Steba MX 21 (700W; kolor czarno-srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Zdejmowalna część tnąca | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Moc | |
| Moc | 700 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wydajność | |
| Rozdrabniacz | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
| Miarka | Tak |
| Materiał | |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |